Naprawa elektronarzędzi, silników i spawarek

Styczniowe wieści policyjne

Najnowsze policyjne wieści z międzychodzkiego okręgu.

21.01.2008r.
W Prusimiu, sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego, z którego ukradł rower górski oraz elektronarzędzia. Łączna wartość strat wynosi 4 tys. zł.

18.01.2008r.
W Sierakowie sprawcy włamali się do domu będącego w budowie, z którego ukradli 5 rolek wełny mineralnej, skrzynki narzędziowe oraz elektronarzędzia. Łączna wartość strat wynosi około 4 tys. zł.

17.01.2008r.
W Sierakowie policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego, z którego ukradł siodło do jazdy konnej, o wartości około 2 tys. zł., które następnie sprzedał koledze. Obydwoje odpowiedzą przed Sądem za popełnione przestępstwa. Włamywaczowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast drugiemu mężczyźnie za paserstwo - do 5 lat pozbawienia wolności.

W Kamionnie sprawca włamał się do domu będącego w budowie, z którego ukradł łącznie około 90 m przewodu energetycznego, licznik energetyczny oraz listwę bezpiecznikową. Łączna wartość strat wynosi 3 tys. zł.

13.01.2008r.
W Bucharzewie, gm. Sieraków, sprawcy włamali się do domu będącego w budowie, z którego ukradli watę mineralną, o łącznej wartości 10 tys. zł.

W Mierzynie sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego, z którego ukradł pompę hydroforową. Wartość strat wynosi 300 zł.

11.01.2008r.
W Sierakowie dwoje mężczyzn w wieku 18 i 36 lat włamało się do lokalu gastronomicznego, z którego ukradli skrzynki z butelkami oraz różnego rodzaju żywność. Łączna wartość strat wynosi 400 zł.

W Międzychodzie, przy ul. 17 Stycznia, sprawca ukradł z klatki schodowej wzmacniacz akustyczny oraz kolorofon. Łączna wartość strat wynosi 600 zł.

W Kaplinie sprawca włamał się do hydroforni, z której ukradł około 10 metrów kabla miedzianego oraz tablice ze sterowaniem zabezpieczającym silniki przed zwarciem. Łączna wartość strat wynosi 3 tys. zł.

07.01.2008r.
W Sierakowie, przy ul. Daszyńskiego, na łuku drogi, 44-letni mężczyzna wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy. Obecnie przebywa na obserwacji w szpitalu. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

06.01.2008r.
W Gorzyniu, sprawca włamał się do pomieszczenia biurowego, z którego ukradł komputer stacjonarny, o wartości około 1700 zł.

04.01.2008r.
W Międzychodzie, przy ul. 17 Stycznia sprawcy włamali się do kiosku, z którego ukradli 7 paczek papierosów różnych marek.

03.01.2008r.
W Mylinie, gm. Chrzypsko Wielkie, sprawcy włamali się do domu w budowie, z którego ukradli 4 okna, drzwi metalowe, elektronarzędzia. Łączna wartość strat wynosi 3 tys. zł.

źródło: KPP w Międzychodzie

Skomentuj

Nick:

Dziesięc razy dwa:

Treść:

Czy obwodnica miasta przez Wały Jana Kazimierza i ulicę Bolesława Chrobrego jest potrzebna?
Strona główna | Społeczność | Kanały RSS | Mapa strony | Kontakt