Naprawa elektronarzędzi, silników i spawarek

"Via Bowling Center" działa!

Wreszcie! Od soboty 27 września działa centrum rozrywkowo-bowlingowe w piwnicy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Dworcowej. Miało rozpocząć pracę podczas wakacji, ale nastąpił poślizg.

Wydrukowano nawet foldery zapowiadające otwarcie w połowie lipca. Niestety, nie obyło się bez przeszkód. Okazało się, że lokal wydzierżawiony przez Międzychodzki Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji wymaga więcej pracy przy adaptacji niż przypuszczał inwestor.


Po prostu kręgielnie i centra bowlingu nie wybaczają najdrobniejszych niedoskonałości, w zasadzie naturalnych w pracy budowlańców podczas wznoszenia gmachów użyteczności publicznej. Benedyktyńskie cyzelowanie poziomów, tak aby kule nie zbaczały krotochwilnie wskutek niezauważalnych krzywizn podłoża, musiało zająć sporo czasu. "Poślizg" był nieunikniony.

Oprócz czterech automatycznych torów do bowlingu, do dyspozycji gości pozostaje lobby-bar i kawiarenka internetowa "Via Internet Cafe". Tory można rezerwować przez telefon (095-74-82-390 lub 0513-99-00-68). Rezerwacji torów dla większej liczby gości można dokonać przez internet, na stronie www.viabowlingcenter.pl. Godziny funkcjonowania nie są sztywne. W praktyce centrum działa do ostatniego klienta. Zdarza się, że do trzeciej w nocy.

Cennik jest zależny od pory dnia i tygodnia. Przychodząc do kręgielni w tygodniu, tuż po otwarciu, można wynająć tor na całą godzinę za 40 zł, a nawet 35 zł, jeśli pofatygujemy się w sobotę w godzinach 10-15. W "godzinach szczytu", czyli w tygodniu wieczorami i późnymi wieczorami, oraz przez całe niedziele, trzeba już zapłacić 50-60 zł za godzinę.

Specjalne przywileje mają dzieciaki do lat 15. Tylko one mogą rezerwować sobie tor na pojedyncze gry (5-12 zł). Rodzice nie muszą się obawiać, że pociechy będą urywać się z lekcji, żeby pokulać. W tygodniu centrum bowlingu otwiera swoje podwoje o trzeciej po południu.


Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek: 15.00-24.00
piątek: 15.00-2.00
sobota: 10.00-2.00
niedziela: 12.00-24.00

źródło: Tygodnik Nowy

Skomentuj

Nick:

Dziesięc razy dwa:

Treść:

Czy obwodnica miasta przez Wały Jana Kazimierza i ulicę Bolesława Chrobrego jest potrzebna?
Strona główna | Społeczność | Kanały RSS | Mapa strony | Kontakt