Naprawa elektronarzędzi, silników i spawarek

Międzychodzki szpital najlepszy w województwie

W corocznym rankingu szpitali publicznych "Rzeczpospolita" sklasyfikowała nasz międzychodzki szpital na 17 miejscu w kraju oraz 1 w Wielkopolsce!

Doskonale wyposażony oddział ratunkowy oraz pion kardiologiczny to największe atuty szpitala w Międzychodzie. Placówka nie jest duża. Ma 177 łóżek na 10 oddziałach, kilka poradni i pogotowie. Prowadzi też domowe hospicjum.

– Poziom świadczonych przez nas usług stale się podnosi – zapewnia Maciej Bak, wicedyrektor szpitala w Międzychodzie. Głównie za sprawą wysoko wykwalifikowanej kadry. – Staramy się inwestować w jej rozwój. Dopłacamy do kursów i szkoleń – dodaje.

Szpital planuje też rozbudowę. Chce postawić nowy pawilon za około 20 mln zł. Znajdzie się w nim m.in. oddział noworodkowy i nowy blok operacyjny. Placówka stara się o pieniądze z Unii Europejskiej. Z tych funduszy chce też kupić tomograf i wymienić jedną z karetek pogotowia.

źródło: Rzeczpospolita

Komentarze

~Ula

niezarejestrowany
Nie wiem czy najlepszy szpital skoro ma takiego lekarza, który nie widzi złamania i jeszcze kpi. Mój 14 letni syn na obozie doznał kontuzji kostki. Opiekun zawiózł go do "tego najlepszego szpitala", w którym to specjalista chirurgii ogólnej Jacek Smoczyński stwierdził stłuczenia stawu skokowego i powiedział, że za dwa dni będzie biegał. Niestety za dwa dni było jeszcze gorzej, dlatego odebrałam dziecko z obozu i zawiozłam do innej placówki w której to całkiem młody lekarz bez trudu zobaczył złamanie kości. Lekarz w Międzychodzie nie dośc że niedouczony to jeszcze bezczelny, mówił, że syn udaje i "ma wstać z wózka bo wygląda jak z wojny w Czeczeni" to dopiero profesjonalizm!!!
Dodano: 2009-08-13 11:44:17

Skomentuj

Nick:

Dziesięc razy dwa:

Treść:

Czy obwodnica miasta przez Wały Jana Kazimierza i ulicę Bolesława Chrobrego jest potrzebna?
Strona główna | Społeczność | Kanały RSS | Mapa strony | Kontakt